Překvapivě jsme viděly divadlo se záskokem
Překvapivě jsme viděly divadlo se záskokem
21.02.2024

Herci to rozhodně neměli jednoduché, představitel jedné z hlavních rolí totiž uvízl na dálnici D1 v dopravní zácpě a nestihl přijet včas. Jeho role se odvážně a se scénářem v ruce ujal herec Jakub Uličník, který měl ve hře menší roli. Tato „nevýhoda“ byla ale v závěru velkým obohacením hry.

Diváci se během hry rozhodně nenudili, některé si dokonce herci přizvali na pódium. Před koncem prvního aktu vybrali z publika paní Kristýnu, kterou na pódiu drželi tak dlouho, že na ní byla vidět mírná nervozita. Herci ji na pódiu posílali ze strany na stranu, v jedné chvíli ji nasoukali pod malý stoleček, a dokonce ji před ukončením druhého aktu postříkali hasicím přístrojem. Později jsme zjistili, že šlo o herečku, která měla přesvědčit diváky, že je jednou z nich. Oklamat diváky se jim rozhodně povedlo a hru to velice zpestřilo. Mimo interakce s publikem byla hra pravidelně prokládaná hudebními výstupy tří dalších herců.

Studentky třídy 2. AP spolu s paní učitelkou Svobodovou si představení, které trvalo něco málo přes tři hodiny, velice užily a zhodnotily představení jako příjemný kulturní zážitek.