cambridge Jsme partnerskou školou jazykové školy CAMBRIDGE PARK, která organizuje pro naše žáky Cambridgeské zkoušky. Více ZDE.

ISIC

Naše škola je zapojena do projektu „ISIC školám“ a využívá tak mezinárodní studentské průkazy ISIC. Více ZDE.

fraus Jsme partnerskou školou nakladatelství FRAUS. Ve všech třídách a ročnících používáme interaktivní učebnice, tzv. iUČEBNICE® (tzn. klasické učebnice + jejich multimediální podoba). Více ZDE.
faster Nabízíme vysokorychlostní internet pomocí optických kabelů a služby ve vlastním data centru. Jsme i hlasový operátor a výrobce VoIP ústředen IPBX, přinášíme kompletní řešení, volání, spolehlivost, bezpečnost, … Společnost BE FASTER.CZ nám zajišťuje veškeré internetové a VOIP služby. Více ZDE.

happysnack

 

Happysnack = dodávky výrobků zdravé výživy do škol prostřednictvím chladících výdejních automatů. Více ZDE.

abb robotika


Jsme jednou z partnerských škol ABB Robotika. Využíváme jejich softwarový produkt RobotStudio, který umožňuje programování na PC bez nutnosti zasahovat do reálného pracoviště.

Více ZDE.

mensa logo

Naše škola získala status „Škola spolupracující s Mensou“, který Mensa ČR uděluje těm školám, které se na celonárodní poměry nadstandardně věnují práci s nadanými dětmi. Splnili jsme všechny požadavky kladené na taková vzdělávací zařízení. Více ZDE.