Střední pedagogická škola

     
    

Školní kluby a konzultace budova Pionýrská

Konzultace a kluby v školním roce 2019/ 2020
     
Konzultace MN
     
Pondělí    
     
Machalová Monika od 14.10 214-PBM
Hajnová Lucie od 15. 00 208-4. AM
Krawchuk Andrea od 15. 00 330 - Q BM
Krpcová Dagmar od 15. 00 329 - 3. AN + SP AN
Pacalová Barbora od 15. 00 126 -TV1
Tribula Richard od 15. 00 234 - TBN
Zichová Kateřina od 15. 00 215 - 1. AN
     
Úterý    
     
Boleslav Petr od 7.10 234 - TBN
Chalupa Jan od 7.30 332 - PAM
Formánková Ladislava od 14.10 213 - S BN
Hlaváčková Anna od 14.10 205 - KV BN
Rudolecký Roman od 14.10 336 - S AM
     
Středa    
     
Svobodova Sylva od 7.10 134E-VV2
Takáč Marián od 7.10 126 - TV1
Vlachová Zdeňka od 14. 10 215 - 1. AN
Hélová Veronika od 15. 00 333 - P AN
Kačalová Jana od 15. 00 125 - PC1
Kotrlová Lucie od 15. 00 202 - ZE1
Kučeráková Lucie od 15. 00 326 - OK AN
Nováková Pavla od 15. 00 232 - S AN
Oslzlá Jana od 15. 00 220 - P AN
Šebešová Veronika od 15. 00 125 - PC2
Tillová Zdeňka od 15. 00 234 - TBN
     
Čtvrtek    
     
Janeček Pavel od 7.10 234 - TBN
Patočková Veronika od 7.10 222 - OUBI
Solarová Eva od 7.10 227 - PC4
Bulat Sergej od 15. 00 234 - TBN
Hamerská Jana od 15. 00 326 - OK AN
Kökeny Michal od 15. 00 3 AN + SP AN
Kolesová Irena od 15. 00 131 - OUFY
Krpcová Kateřina od 15. 00 125 - PC1
Mrůzková Pavlína od 15. 00 213 - S BN
Šrámková Zdeňka od 15. 00 232 - S AN
     
Pátek    
     
Gryc Petr od 7.10 205 - KV BN
Chalupa Jan od 7.30 332 - PAM
Hakl Jaroslav od 7.10 223 - LAFY
Kelbl Jiří od 15. 00 116 - LABI
Krämerová Manoušková Kristýna od 15. 00 326 - OK AN
Pijáková Michaela od 15. 00 203 - ZE2
     
Konzultace PN
     
Pondělí    
     
Grossmannová Zora od 15. 00 OU VV
Kuchařík Milan od 15. 00 TV1 - P
     
Úterý    
     
Skalková Kateřina od 7.10 OU VV
Píchová Alena od 15. 00 3. AP
     
Středa    
     
Houšťová Tereza od 15. 00 4. AP
Jarošová Špičáková Hana od 15. 00 126 - TV1
     
     
Čtvrtek    
     
Pisková Dita od 7.10 4. BP
Sviráková Jitka od 7.10 1. AP
Žaliová Marta od 7.10 2. AP
Lebedová Martina od 15. 00 2. AP
     
Kluby MN
     
Pondělí    
     
Potěšilová Hana 6.55 - 7.55 215 - 1. AN
Robotka Josef 6.55 - 7.55 131 - OUFY
Sikora Pavel 15.00-16.00 223 - LAFY
     
Úterý    
     
Nečasová Hana 6.55 - 7.55 214-PBM
Tobiášová Tereza 6.55 - 7.55 130 - OUCH
Fraňková Kateřina 14.10 -15.10 214-PBM
Doležalová Erika 15.00-15.45 125 - PC2
     
Středa    
     
Dydowicz Petr 6.55-7.55 125 - PC2
Neuwirth Bernat 6.55 - 7.55 125 - PC1
Pezlarová Miroslava 6.55 - 7.55 227 - PC3
Kelblová Jitka 15.00-16.00 227 - PC4
Kořínková Hana 15.00-16.00 227 - PC3
Malásková Marie 15.00-16.00 223 - LAFY
Němcová Pavla 15.00-16.00 333 - P AN
Sikora Pavel 15.00-16.00 131 - OUFY
Vávrová Blanka 15.00-16.00 2. AN+SX AN
Vodičková Kristýna 15.00-16.00 202 - ZE1
Vorálková Lenka 15.00-16.00 334 - TAM
     
Čtvrtek    
     
Florianová Miloslava 6.55-7.55 222 - OUBI
Klobušický Filip 6.55-7.55 227 - PC4
Mudrák Lubomír 6.55 - 7.55 223 - LAFY
Nováková Nina 6.55 - 7.55 231 - QAM+1.AM
Kozlová Kateřina 15.00-16.00 330 - Q BM
     
Kluby PN
     
Pondělí    
     
Hrbáčová Alžběta 15.00-15.45 1. AP
     
Středa    
     
Plášková Stanislava 15.00-16.00 3. AP
     
Čtvrtek    
     
Brázdová Olga 6.55-7.55 OU HV
Koloušková Helena 6.55-7.55 217
Jará Zdeňka 14.10-15.10 4. BP
Dostálová Tereza 15.00-15.45 OU VV