Virtuální prohlídka školy

Střední pedagogická škola

 

   

      
  
 

Školní kluby a konzultace budova Pionýrská

Zvonění 2021/2022

Hodina GYMNÁZIA
0. hodina 7.10 - 7.55
1. hodina 8.00 - 8.45
2. hodina 8.55 - 9.40
3. hodina 10.00 - 10.45
4. hodina 10.50 -11.35
5. hodina 11.40 - 12.25
6. hodina 12.30 - 13.15
7. hodina 13.20 - 14.05
8. hodina 14.10 - 14.55
9. hodina 15.00 - 15.45

Poznámka:

Zeleně označená hodina je čas vyčleněný na OBĚD.

Školní kluby a konzultace ve školním roce 2021/2022

Šk. rok 2021/2022 Aprobace Školní klub Konzultace 
den místnost  čas (60 min) den místnost čas
Bohuš Marek, Mgr., Ph.D. ZE, NJ       čtvrtek 222 7:10
Boleslav Petr, Mgr. ZSV, DE       středa  336 15:00
Borák Ivo, Ing. FY       pondělí 131 15:00
Borková Iva, Mgr. AJ       středa  330 7:10
Brázdová Olga, Mgr., Ph.D.
(budova Pionýrská)
HVM pondělí OU - HV 6:55 - 7:55      
Bulat Sergej, Mgr. AJ, RJ       čtvrtek 215 7:10
Burešová Lenka, Mgr.
(budova Pionýrská)
VVM       středa  OU - VV 15:00
Čermáková Klára Sofia, BcA.
(budova Pionýrská)
HV, HHN       pondělí 209P 15:00
Dorotík Jan, Mgr. TV středa  TV2 6:55 - 7:55      
Dydowicz Petr, Ing., Ph.D. IVT středa  125C 6:55 - 7:55      
Florianová Miloslava, Ing., CSc. BI pátek 116 6:55 - 7:55      
Focherová Jitka, Mgr. ZE       pondělí 220 15:00
Fraňková Kateřina, Mgr. CJL, OV, ZSV středa  326 6:55 - 7:55      
Grossmannová Zora, Mgr.
(budova Pionýrská)
VVM, DVM       úterý OU - VV 15:00
Gryc Petr, Mgr. NJ       pondělí 330 15:00
Hájek Petr, Mgr. MA čtvrtek 218 15:00 - 16:00      
Hakl Jaroslav, Mgr. BI, CHE pátek 223 6:55 - 7:55      
Hamerská Jana, Mgr. SJ       individuálně dle domluvy    
Hasilová Aneta, Bc.
(budova Pionýrská)
TV       pondělí TEV1-1 15.00
Hélová Veronika, Mgr. NJ úterý 134E VV2 6:55 - 7:55      
Holasová Jana, Mgr. CJL       pátek 130 15:00
Houšťová Tereza, PhDr., Mgr., DiS. (budova Pionýrská) PED       pátek 217P 7:10
Hrbáčová Alžběta, Mgr.
(budova Pionýrská)
MA       středa 207P 15:00
Chalupa Jan, Mgr. AJ, DE čtvrtek, pátek 332 7:25 - 7:55      
Janeček Pavel, Mgr. CJL, ZSV       pátek 134E VV2 7:10
Jará Zdeňka, Mgr., Mgr.
(budova Pionýrská)
CJL, HVM       středa 209P 7:10
Kačalová Jana, PhDr. AJ čtvrtek 326 6:55 - 7:55      
Kaplanová Zdeňka, Mgr.
(budova Pionýrská)
CJL, DE       čtvrtek 203P 15:00
Kelbl Jiří, Mgr. BI, TV       pondělí 125B PC1 15:00
Kelblová Jitka, RNDr. ZE, TV pondělí 227 PC4 15:00 - 16:00      
Klobušická Věra, Mgr. NJ, ZSV       středa  205 15:00
Klobušický Filip, Mgr. NJ, ZSV čtvrtek 227 PC4 6:55 - 7:55      
Kökeny Michal, Mgr. AJ, ZE       středa 335 15:00
Kolesová Irena, RNDr.
(budova Pionýrská)
AJ, FY       čtvrtek 215P 15:00
Kořínková Hana, PaedDr. NJ, RJ čtvrtek 232 6:55 - 7:55      
Kozlová Kateřina, Mgr. ZSV, TV čtvrtek 330 15:00 - 16:00      
Krämerová  Manoušková Kristýna, Bc. AJ       čtvrtek 125B PC1 15:00
Krpcová Dagmar, Mgr. CJL, LA       čtvrtek 334 15:00
Leflerová Andrea, Mgr. OV, ZSV, DE       pondělí 213 15:00
Machalová Monika, PhDr. et Mgr. CJL, HV středa  234 15:00 - 16:00      
Malásková Marie, RNDr. FY, CHE čtvrtek 222 15:00 - 16:00      
Mikeš Dávid, Mgr. ZE, TV pátek 202 6:55 - 7:55      
Mikulová Tereza, Mgr. VV       úterý  234 15:00
Mrůzková Pavlína, Mgr. NJ, TV       úterý 203 15:00
Mudrák Lubomír, Mgr. FY, CHE čtvrtek 223 15:00 - 16:00      
Nemeškal Petr, Mgr. AJ       středa  203 15:00
Neuwirth Bernard, Ing., Ph.D., MSc. IVT středa  125B PC1 6:55 - 7:55      
Nováková Nina, Mgr. MA, CHE pátek 130 6:55 - 7:55      
Nováková Pavla, Mgr. AJ úterý 213 15:00 - 16:00      
Odstrčil Pavel, Ing.
(budova Pionýrská)
IVT       úterý 214 7:10
Oslzlá Jana, Mgr. VV       pondělí 214 15:00
Otáhal Jan, Mgr. ZE, OV pátek 203 6:55 - 7:55      
Pacalová Barbora, Mgr. FJ, TV       středa 125B PC1 15:00
Patočková Veronika, Mgr., Ph.D. NJ, DE       úterý 131 15:00
Petráňová Lucie Bc. MA       středa 208 7.10
Pezlarová Miroslava, RNDr. MA, FY úterý 226 6.55-7.55      
Poncová Lucie, Mgr. SJ, FJ čtvrtek 208 15:00 - 16:00      
Possegger Michaela, Mgr. NJ čtvrtek 335 6.55-7.55      
Potěšilová Hana, RNDr. MA, CHE pondělí 218 15:00 - 16:00      
Prudíková Soňa, Mgr., DiS. AJ, PED       čtvrtek 329 15:00
Robotka Josef, RNDr. MA, FY pátek 222 6:55 - 7:55      
Robotková Monika, Mgr. CHE, BI pátek 222 6:55 - 7:55      
Rudolecký Roman, Mgr. OV, TV pondělí 130 15:00 - 16:00      
Sikora Pavel, Mgr. FY, MA pondělí 223 15:00 - 16:00      
Simerská Denisa, Mgr. IVT, ZE       pondělí 227 PC4 7:10
Sivák Róbert, Bc. OV, TV       pátek 208 13:15
Skalková Kateřina, Mgr.
(budova Pionýrská)
VVM, PED čtvrtek OU VV 15:00 - 16:00      
Smith Dancingerová Hana, Mgr. AJ       pátek 326 7:10
Sviráková Jitka, Mgr.
(budova Pionýrská)
ZSV, PSY       středa 205P 15:00
Svobodová Karolína, Bc. CJL, DE       pondělí 232 15:00
Svobodová Sylva, Mgr. NJ       pátek 205 7:10
Šebková Štěpánka, Bc. MA úterý 130 6:55 - 7:55      
Ševčíková Irena, PaedDr.
(budova Pionýrská)
AJ       čtvrtek 212P 15:00
Šklíbová Veronika, Bc. FY       středa 213 15:00
Špičáková  Jarošová Hana, Mgr.
(budova Pionýrská)
BI, TVM středa  TEV-1 15:00 - 16:00      
Švejnohová Veronika, Bc.
(budova Pionýrská)
ZE, TV       středa 212P 7:10
Tobiášová Tereza, Ing. CHE středa 116 6:55 - 7:55      
Tribula Richard, Mgr. VV, ZSV       pondělí 234 15:00
Trtková Anna, Mgr. NJ       středa 208 15:00
Tvrzník Jakub, Bc., DiS.
(budova Pionýrská)
HVM       úterý 205P 15:00
Uhrovič Šebešová Veronika, Mgr. et Mgr. AJ       úterý 326 15:00
Valkounová Eva, Mgr., Ph.D.
(budova Pionýrská)
TVM, ZSV čtvrtel TEV-1 15:00-16.00 čtvrtek Tělocvična P 15:00
Vávrová Blanka, Mgr. MA, BI středa 218 15:00 - 16:00      
Vávrová Karolína, Mgr.   pátek TV2 6.55-7.55      
Veselý Timothy AJ       středa 325 15:00
Vlachová Zdeňka, Mgr. DE, OV středa  130 15:00 - 16:00      
Vodičková Kristýna, Mgr. ZE, DE, TV pondělí 202 6:55 - 7:55      
Vorálková Lenka, Mgr. CJL, LA pondělí 327 15:00-16:00      
Zichová Kateřina, Mgr. BI, MA středa 215 15:00 - 16:00      
Zimek Tomáš, Mgr. AJ pondělí 227B PC3 15:00 - 16:00      
Žaliová Marta, Mgr.
(budova Pionýrská)
CJL       čtvrtek 205P 15:00