Vítejte na našich webových stránkách.



 
I. NZG SPgŠ G JGM
 

I. Německé zemské gymnasium

    
   

Školní kluby a konzultace budova Mendlovo náměstí

Rozvrh hodin školních klubů 2017/18

Pondělí
06.55 - 07.55 Šťovíček M. IVT PC1
14.10 - 14.55 Vrzal M. Konverzace AJ - nižší stupeň 2. AM
15.00 - 16.00 Kolesová I. AJ, FY T AN
15.00 - 16.00 Lančíková P. MA, AJ, IVT PC1
15.00 - 16.00 Krpcová D. CJL, LA SP AM / V. AM
15.00 - 16.00 Pleva M. NJ, CJL, DE OU ZE1
15.00 - 15.45 Vrzal M. Konverzace AJ - vyšší stupeň 2. AM
Úterý
06.55 - 07.55 Kořínková H. RJ, NJ SP AM / V. AM
06.55 - 07.55 Mudrák L. FY, CH LA FY
14.10 - 15.10 Kováčová I. CJL, OV  P BN
Středa
06.55 - 07.55 Gryc P. NJ PC4
15.00 - 16.00 Kozlová K. ZSV, OV S AN
15.00 - 16.00 Malásková M. FY, CH OU CH
15.00 - 16.00 Vávrová B. MA, BI 1. AN / Q AN
15.00 - 16.00 Zichová K. MA, BI KV AN
Čtvrtek
06.55 - 07.55 Burešová I. MA  KV AN
06.55 - 07.55 Florianová M. BI PC1
06.55 - 07.55 Robotka J. MA, FY, IVT OU FY
14.00 - 15.00 Sikora P. MA, FY OU FY
15.00 - 16.00 Hajnová L. SJ, FJ U Q. BM
15.00 - 16.00 Potěšilová H. MA, CH U Q AM
15.00 - 16.00 Vodičková K. ZE, DE OU ZE2
Pátek
06.55 - 07.55 Doležalová E. NJ SP AM / V. AM
06.55 - 07.55 Hakl J. CH, BI LA FY
06.55 - 07.55 Kačalová J. AJ PC2

 

Konzultace ve školním roce 2017/2018

Pondělí
od 7.10 Svobodova S. NJ  P AM
od 14.10 Pezlarová M. MA  Q AM
od 14.10 Tribula R. ZSV  Q. BM
od 14.10 Vorálková L. CJL, LA  KV AN
od 15.00 Dvořáčková M. IVT, TV PC2
od 15.00 Grešáková M. NJ  S BN
od 15.00 Krämerová K. AJ PC2
od 15.00 Tobiášová T. CH OU CH
od 15.00 Vorálková M. DE, CJL Q AM
Úterý
od 7.10 Boleslav P. ZSV, DU 3. AM
od 7.10 Vávrová B. MA, BI 1. AN + Q AN
od 15.00 Korešová L. AJ PC4
od 15.00 Škoda J. AJ P AM
Středa
od 7.10 Klobušický F. OV, NJ  PC3
od 7.10 Solarová E. NJ, CJL  SP AM / V. AM
od 7.10 Rudolecký R. TV POS
od 14.10 Dvořáková J. AJ 3. AM
od 14.10 Pezlarová M. MA  SP AM / V. AM
od 15.00 Horák J. ZE, OV  OU ZE2
od 15.00 Janeček P. CJL, ZSV  S BN
od 15.00 Kelbl J. TV,BI TEV2
od 15.00 Kelblová J. ZE  PC3
od 15.00 Kökeny M. AJ, ZE  PC2
od 15.00 Nováková P. AJ  3. AM
od 15.00 Oslzlá J. HV, EV  T AN
od 15.00 Pacalová B. TV POS
od 15.00 Takáč M. TV  TEL1
Čtvrtek
od 7.10 Geržová M. NJ, CJL S AN
od 14.10 Jamborová L. NJ, DE S BN
od 14.10 Tillová Z. CJL, DE PC1
od 15.00 Komárková J. SJ PC2
od 15.00 Němcová P. MA KV AN
od 15.00 Pelech O. AJ S AM
Pátek
od 7.10 Gryc P. NJ S BN
od 15.00 Formánková L. NJ, ZE OU ZE2
od 15.00 Kosek R. MA, BI, IVT PC1
od 15.00 Zimek T. AJ, OV PC2