Virtuální prohlídka školy

Veletrh středních škol a den otevřených dveří na Školském komplexu

20.01.2017 20:26

Ve dnech 25. a 26. listopadu 2016 se náš Školský komplex prezentoval na brněnském Veletrhu středních škol. Zájemcům o studium a jejich rodičům ochotně podávali informace o naší škole nejen naši učitelé, ale i současní studenti Školského komplexu. Zájem byl velký – jednak směřovalo hodně dotazů ke studiu ve všech oborech obou gymnázií a jednak se zejména dívky zajímaly o studium na střední pedagogické škole na Pionýrské.

S Veletrhem středních škol již tradičně spojujeme den otevřených dveří. Byli jsme připraveni uvítat zájemce přímo v budově na Mendlově náměstí i na Pionýrské a ukázat jim naši školu.

Pokud jste se k nám na podzim nedostali, nevadí – můžete nás navštívit opět na Mendlově náměstí (gymnázia) nebo na Pionýrské (střední pedagogická škola) v úterý 7. 2. 2017 od 15 do 18 hod. Pokud Vám nevyhovuje ani tento termín, domluvte se s Mgr. Klobušickým na jiném termínu na telefonním čísle 728 943 793.

Fotogalerie: Veletrh středních škol a den otevřených dveří na Školském komplexu