Virtuální prohlídka školy

Vánoční koncert 2010

06.01.2011 10:47

Vánoční koncert na Staré radnici, pátek, 10. 12. 2010

Naši žáci vystoupili na krásném, vánočně vyzdobeném pódiu na nádvoří Staré radnice v rámci akce Brněnské vánoce 2010. Vánoční trhy a předvánoční ráz podtrhly krásnou poezii adventu.

Paní I. Sedláková, manažerka KIC, vytvořila dojemně vstřícné podmínky pro účinkující. Jako šatnu a zároveň učebnu jsme měli k dispozici Křišťálový sál a na pódiu vyhřívací tělesa. Žáci dostali bohaté vánoční balíčky - tašky s pozornostmi KIC - a dárečky byly připraveny také pro jejich učitele. S veselým výskotem přijaly děti i mísu plnou sladkostí.

Ryze vánoční program uvedla trojice dívek hrajících na keyboard ze tř. p. uč. M. Burešové. ( Ilona Dočekalová, Kateřina Malachová, Nikola Kubová ).

Samir Sakour a Vojtěch Kostrhoun spolu s p. uč. T. Němcem zatroubili svoje koledy. Divadelnická parta děvčat ( Kateřina Řezníčková, Valerie Garili, Adéla Mácová, Monika Danielová, Bára Parmová ) a kluk (Dominik Krůček) se předvedla se svým pásmem básní.

Bratří ČalkovštíLukáš s Tomášem – dvouručně zahráli na keyboard koledu a na zobcové flétny, spolu s p. uč. T. Němcem Kristýna Davídková, Jiřina Kubešová a Kateřina Matějíková.

Efektivním vyvrcholením vystoupení byl soubor p. uč. D. Hanuska - Radovan Malachta (kytara), Ondřeje Kostrhoun ( basskytara ), Tomáš Čalkovský (akordeon), Lukáš Čalkovský (perkuse), který sklidil zasloužený potlesk, který patřil i všem žákům podílejícím se na jednom z pěkných vánočních odpolední na Staré radnici v rámci Brněnských vánoc.

Fotogalerie: Vánoční koncert 2010

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>