Virtuální prohlídka školy

Školní kolo soutěže pIšQworky

05.11.2018 11:07

Dne 24. října proběhlo na naší škole kvalifikační školní kolo v piškvorkách, z nějž mělo vzejít pětičlenné družstvo, které naši školu bude reprezentovat v celostátní soutěži pIšQworky. Turnaje se zúčastnilo celkem 18 zájemců ze čtyř tříd, z nichž každý odehrál 9 utkání. Ačkoliv tedy nehrál každý s každým, o nejlepších třech piškvorkářích bylo poměrně záhy jasno. O zbylá dvě volná místa ve školním týmu se však strhl nelítostný souboj mezi několika studenty, který vyvrcholil až v posledním kole.

Naši školu nakonec bude reprezentovat tato pětice: Leo Walletzký ze Sekundy AM, který bude též plnit roli kapitána týmu, Anička Šancová z Tercie AN a pak hned trojice žáků z Tercie AM – Nicolas Toman, Šimon Pavelec a nejúspěšnější hráč kvalifikačního turnaje, Adam Kočař.

Děkujeme za účast všem, kteří se v předprázdninovou středu uvolili obětovat něco ze svého volného času ve prospěch mentální aktivity, a gratulujeme zejména pětici nejlepších, kterým přejeme mnoho zdaru při reprezentaci školy v oblastním kole, které se bude konat v průběhu měsíce listopadu.

 

Fotogalerie: Školní kolo soutěže pIšQworky