Virtuální prohlídka školy

Školní florbalový turnaj

28.04.2017 19:11

Dne 20. dubna proběhl ve sportovní hale TJ Tesla Brno florbalový turnaj, kterého se účastnily všechny třídy nižšího stupně gymnázia. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií na mladší a starší. Týmy se nejprve utkaly ve tříčlenných skupinách. Do vyřazovacích bojů pronikly dva nejlepší týmy z každé skupiny. Už v základních skupinách se odehrávaly velmi vyrovnané zápasy, které byly nejlepší pozvánkou na samotné vyřazovací boje.

Semifinálové bitvy se odehrávaly za mohutného povzbuzování a každý vstřelený gól byl bouřlivě oslavován. Výborná atmosféra se přenesla i do finálových bojů, kde se v mladší kategorii utkaly třídy Sekunda AM a Sekunda BN. Z vítězství se nakonec radovala třída Sekundy BN, když vyhrála 6:4. Ve finále starší kategorie se utkaly třídy Tercie AN a Kvarta AN. Tento finálový souboj vyhrála jednoznačně třida Tercie AN 8:2. Týmy, které se probojovaly do finále, získaly zdravou ovocnou odměnu a diplomy.

A na závěr pár slov od vítězného družstva Sekundy BN: ..Turnaj měl úžasnou atmosféru a byl to skvělý zážitek. Doufáme, že se turnaj bude v dalších letech opakovat a podaří se nám obhájit vítězství“.

Mgr. Roman Rudolecký – hlavní organizátor sportovní akce

Fotogalerie: Školní florbalový turnaj