Virtuální prohlídka školy

Škola v přírodě – Březová – V. ročníky (očima žáků)

15.05.2017 08:58

2. 5. 2017

Dnes jsme přijeli autobusem na školu v přírodě. Když jsme dojeli, uviděli jsme velké lezecké centrum. Bydlíme v krásné chaloupce, která vypadá jako perníková.  K obědu jsme měli brambory s masem. Pak jsme si povlékali postele. Některým dětem to ale moc nešlo. Také jsme jezdili na raftech. Snažili jsme se vzájemně vybíjet úplně mokrými míči. Potom jsme se zachránili z ostrova, který se potápěl. Spadla jsem do bláta, proto mám trochu špinavé boty. Na pokoji máme malou kupičku bonbonů. Už se těším, až je budeme mlsat! (Andrea P.)

3. 5. 2017

Ráno jsem se vzbudil v 6:08. Nevím, co mě vzbudilo, ale kluci to nebyli. Snídaně byla celkem dobrá. Jako první program bylo stopování. Bavilo mě to, ale žádnou stopu jsem nenašel. (Jakub Š.)

Dnes jsme skákali do neznáma. Ze začátku jsem byl vystresovaný, ale bylo to super. Po svačině jsme šli na lanáček. Závodili jsme a já jsem byl první. Celý lanáček jsem proběhl za 35 sekund. Byla to zábava. K obědu byla koprovka.  Pak jsme šli do Bonga. Měli jsme přepravit vodu bez vylití. Já jsem si ji nalil do pusy. Potom jsme hráli airsoft. Airsoft byl velice zábavný a záživný. Před večeří jsme připravili ohniště na táborák. Večeře byla velmi dobrá, měli jsme vdolky s povidly. V noci jsme hráli noční hru. Všichni jsme měli zavázané oči. Teda kromě Katrin, která nás vedla. Noční hra byla super. (Ondřej Š.)

4. 5. 2017

Vstali jsme v sedm hodin. Na snídani jsme měli rohlík s máslem a sýrem. Po snídani jsme lezli na malou stěnu. Já jsem lezla v úseku, kde byly malé úchytky, ale docela to šlo. Potom jsme šli na lana. Lezli jsme červenou stezku. Ze začátku to bylo dobré, ale pak jsem slezla, protože jsem se bála. Na oběd jsme měli rýži s masem. Po odpoledním klidu jsme šli na výlet na rozhlednu jménem Mařenka. Během cesty jsme hráli hry. Z Mařenky jsme házeli rangery, které jsme si vyrobili po obědě.  Večer jsme si užili na diskotéce. (Natálie J.)

5. 5. 2017

V době, kdy jsme snídali, se nad Březovou přehnala bouřka, proto jsme nemohli jezdit na koních. Sbalili jsme si všechny své věci a uklidili v chatě. Před obědem nám Martina (naše instruktorka) rozdala diplomy. V jednu hodinu jsme nasedli do autobusu a hurá domů! 

Fotogalerie: Škola v přírodě – Březová – V. ročníky (očima žáků)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>