Virtuální prohlídka školy

Škola v přírodě 2

19.05.2022 09:51

Den třetí, 18. 5., jsme se probudili do sice chladnějšího, ale velmi slunečného rána. Na program jsme se rozdělili. Starší děti se vypravily na Praděd. Ráno se teple oblékly, sbalily obědový balíček, nastoupily do autobusu a svezly se na Ovčárnu. Odsud už pěkně “po svých” stoupaly nahoru, kde si společně zahrály i koulovanou se sněhem. Byli všichni moc šikovní a cestu krásně zvládli. Celé toto dobrodružství děti i přes veškerou únavu zakončily na hřišti s posilovacími prvky. To si moc oblíbily.

Zato menší děti čekaly na trošku teplejší počasí a program měly sestaven jinak. Ráno využily prostor k práci na pracovním listu, nejdříve to tedy byla výuka v přírodě teoreticky, poté prakticky. Potůček, jez, živočichové v okolí, pozorování pulců a nalezení mraveniště. Program pokračoval tréninkem na posilovacích strojích a rozličnými aktivitami na průlezkách.

Čekal nás obědový balíček. Posilněni jsme se vydali nahoru na sjezdovku a trasou k prozkoumání Karlova pod Pradědem z výšky. Naše společné putování skončilo výtvarnou galerií na blízkém asfaltu.

Všechny ročníky si den moc užily.

 

Fotogalerie: Škola v přírodě 2