Virtuální prohlídka školy

První místo v kreativním psaní v angličtině

08.02.2016 08:53

Na podzim roku 2015 vyhlásily The International School of Brno a Britská obchodní komora v České republice literární soutěž kreativního psaní v angličtině. Žáci sedmých a osmých ročníků základních škol a odpovídajících stupňů nižších gymnázií se mohli soutěže zúčastnit napsáním eseje v angličtině na téma „Twenty Years Later“, kde měli prezentovat své názory na to, jak bude náš svět vypadat o dvacet let později. Vítěze vybrala komise složená ze zástupců různých brněnských škol.

Jsme velice rádi, že první místo v této soutěži, kde se hodnotila především nápaditost, kreativita a schopnost vyjádřit své myšlenky v angličtině, vyhrála naše studentka Vanessa O. Její práce obdržela od komise nejvíce hlasů a tak si mohla Vanessa 25. listopadu při slavnostním ceremoniálu u příležitosti „British Day in Brno“, který pořádala Britská obchodní komora, vyzvednout první cenu – nový tablet.

Chtěli bychom tímto Vanesse pogratulovat k úspěchu, poděkovat za reprezentaci naší školy a doufáme, že se v kreativním psaní bude dařit i nadále.

Mgr. Tomáš Zimek, vedoucí PK AJ

Fotogalerie: První místo v kreativním psaní v angličtině