Virtuální prohlídka školy

pIšQworky – kvalifikační turnaj

06.10.2021 21:45

Ve středu 6. října proběhl na naší škole turnaj v piškvorkách. Na základě výsledků tohoto turnaje se zformovalo pětičlenné družstvo, které naši školu bude reprezentovat v celostátní (vlastně československé) soutěži pIšQworky. Turnaje se zúčastnilo celkem 23 zájemců napříč všemi ročníky. Hrálo se švýcarským systémem na pět kol a pořadí se v průběhu turnaje neustále měnilo, takže snad kromě dvou nejlepších si nemohl být až do konce turnaje nikdo jist postupem.

Na prvních místech se umístili Nicolas Toman, Adam Kočař, Tomáš Novotný, Vít Havelka a Jakub Krapa, kteří tak zformují školní družstvo. Na dalších dvou místech se umístili a náhradníky se stávají Miroslav Hrazděra a Jan Beneš. Nejlepší hráčkou byla Aneta Malá, nejlepší hráč nižšího gymnázia pak Ondřej Slívko.

Děkujeme za účast všem, kteří se rozhodli část svého volného času obětovat ve prospěch mentální aktivity, a našemu reprezentačnímu týmu přejeme mnoho zdaru na turnajích, které budou probíhat od listopadu.

Fotogalerie: pIšQworky – kvalifikační turnaj