Virtuální prohlídka školy

Okresní kolo zeměpisné olympiády

23.03.2017 10:58

Dne 21. 2. 2017 se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády. V kategoriích A, B, C se soutěžilo tradičně na ZŠ Milénova. Ve třech kategoriích mezi sebou soutěžilo 84 žáků. V této konkurenci naši žáci slušně obstáli.

Za zmínku stojí úspěchy žáků:

  • 9. místo Radek K. (kategorie A)
  • 7. místo Salim A. (kategorie B)

Velkého úspěchu dosáhla Anna O. (kategorie C), která se umístila na 4. místě, bohužel na prvním nepostupovém místě do krajského kola. 

Kategorie D se tradičně konala na Pedagogické fakultě MU. V této kategorii mezi sebou soutěžilo 17 žáků. I v této konkurenci se naši žáci neztratili. Za zmínku stojí úspěch žáka Martina B., který se umístil na 10. místě.

K dosaženým úspěchům gratulujeme.

 

Organizátor školního kola ZO Mgr. Jiří Horák