Virtuální prohlídka školy

Naši primáni v hodinách tělesné výchovy v bazénu TJ Tesla na Lesné

21.11.2013 15:18

Komentáře našich žáků:

Ríša: V plavání jsme procvičovali nohy u kraula, plavání kraula jednou rukou, celkové jsme procvičovali kraula a lovili jsme z vody gumové předměty. To se mi líbilo nejvíc.

 

Petr: V úterním kurzu plavání jsem si zdokonalil plavání (zatím základní techniky prsa a kraul), tělocvikáři nám vysvětlí, jak na to.

 

Erik: V plavání mám nejraději styl prsa, protože se ho už učím od malička. Dále mě baví znak, protože mi přijde velmi rychlý. Kraula už tak nemusím, ale i přesto se ho snažím plavat co nejlépe.

 

Eliška: Plavání s Německým zemským gymnasiem je bezva.

I pro slabší plavce se dá vše vysvětlit a přitom nebude pozadu mezi ostatními plavci. Navíc se naučíme, jak správně plavat a k tomu ještě další rady, jak si na to.

Pro to bych neváhala, jelikož plavání je zábava!

Silvie: V prvním plavání pan učitel zkoušel, jací jsme plavci. Plavali jsme na čas a já jsem byla první v kraulu. Celkově jsem byla druhá nejlepší z holek.

Další plavání jsme se učili dobíháček. Poprvé mi to nešlo, ale postupně jsem se zlepšovala, bylo to těžké. Poté jsme lovili puky a to mě bavilo. Dnes jsme hodně plavali, hlavně ten dobíháček. Na konci každého plavání plaveme libovolných pět délek.

Plavání je dost vyčerpávající, proto jsem vždy unavená, ale baví mě to.

 

Vladyslav: Hodiny plavání se mi moc líbí. Pořád se zdokonaluju. Pokroky jsem udělal velké.

Ale myslím si, že pokud budu aspoň 3 týdny plavat tak už budu velmi pokročilý dětský plavec.

Učitel mně dokázal hodně polepšit v KRAULU.

Když jsem chodil do plavání ještě na základní škole, tak to plavání mně moc nebavilo, nevim proč, ale asi to bylo tou učitelkou, tady jsou dobří a hodní učitelé tak mně ta škola trochu začíná bavit.

Fotogalerie: Naši primáni v hodinách tělesné výchovy v bazénu TJ Tesla na Lesné