Virtuální prohlídka školy

Informace k provozu školy od 24. 5. 2021_aktualizace 8. 6.

08.06.2021 08:00

Informace k provozu školy od 24. 5. 2021

Aktualizováno 8. 6. 2021
 
Od 8. 6. 2021 žáci a studenti nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při vzdělávání po dobu, kdy sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni. Při ostatních aktivitách ve škole (např. režim o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává stejný režim jako doposud.
 
Sportovní činnost ve vnitřních prostorech je omezena na 30 osob ve skupině, sportovní činnosti ve vnějších sportovištích nejsou nadále omezeny.
 
Od pondělí 24. 5. 2021 se povoluje osobní přítomnost na vzdělávání žáků všech ročníků středních a základních škol bez rotace. Frekvence preventivního antigenního testování se stanovuje na jedenkrát týdně.
 
Žák je povinen účastnit se v testovací den (pondělí) antigenního testování. V případě, že žák není přítomen v době testování své třídy, musí se při vstupy do školy nahlásit na vrátnici a pověřený pracovník školy s žákem provede test.
Pokud se žák nechce testovat testem, který má k dispozici škola, může si pro tyto účely přinést vlastní test, který je nerozbalený, je v originálním balení a je uveden na seznamu antigenních testů Ministerstva zdravotnictví ČR.
 
Pro aktuální výjimky z povinnosti testování na onemocnění COVID-19 sledujte webové stránky https://koronavirus.mzcr.cz/
 
 

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO MŠMT (COVID-19 TEST KIT, SINGCLEAN)

 
INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO MŠMT (COVID-19 TEST KIT, FLOWFLEX)
 
INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO MŠMT (COVID-19 TEST KIT, SEJOY)
 
Žádáme veřejnost, aby školu osobně navštěvovala pouze ve zcela nezbytných případech! Jinak prosím upřednostněte telefonický styk. Děkujeme.
 

Starší zprávy týkající se onemocnění COVID-19, které škola zveřejnila na svém webu v letošním školním roce, si můžete přečíst v archivu.