Virtuální prohlídka školy

Informace k provozu školy 4. 5. 2021

06.05.2021 15:08

Informace k provozu školy

Aktualizováno 4. 5. 2021
 
Vážení rodiče, milí žáci,
 
zatím stále není potvrzené, zda v týdnu od 10. 5. bude v Jihomoravském kraji povolena osobní přítomnost žáků nižšího stupně gymnázií na vzdělávání.
 
Předběžně plánujeme, že pokud bude prezenční výuka spuštěna a pokud bude v rotačním režimu, nastoupí do školy v týdnu od 10. 5. třídy S AN, KV AN, KV BN, S AM, S BM, KV AM, II. AM. První hodina v první den prezenční výuky bude třídnická.
 
Organizační pokyny týkající se testování žáků na COVID-19 budou zveřejněny v pátek 7. 5., v případě že bude rotační výuka zahájena.
 
 
Zatím od pondělí 3. 5. 2021 pro naši školu platí, že:
 
  • dále pokračuje prezenční výuka v rotačním režimu pro první stupeň základních škol. Pro informace o rotační výuce na Anglické základní škole, sledujte úvodní webovou stránku AZŠ;
  • se umožňuje praktické vyučování a praktická příprava (ve všech jejich formách podle školského zákona) žáků všech ročníků středních škol bez omezení počtu žáků ve skupině; osobní účast na praktickém vyučování nebo praktické přípravě žáků je podmíněna povinným testováním dle platného mimořádného opatření; toto platí také v případě konání praktické výuky nebo přípravy na pracovištích fyzických nebo právnických osob;
  • ostatní vyučování všech ročníků středních škol (i nižšího stupně víceletých gymnázií) prozatím probíhá nadále distanční formou.
 

Úřední hodiny pro veřejnost jsou v budově na Mendlově náměstí každý pracovní den od 9.00 do 13.00. Vstup do budovy je hlavním vchodem přes vrátnici (křižovatka ulic Úvoz, Pekařská, Mendlovo náměstí).

 
Žádáme veřejnost, aby školu osobně navštěvovala pouze ve zcela nezbytných případech! Jinak prosím upřednostněte telefonický styk. Děkujeme.