Virtuální prohlídka školy

Informace k provozu školy 22. 4. 2021

30.04.2021 14:00

Informace k provozu školy

Aktualizováno 22. 4. 2021
 
Vážení rodiče, milí žáci,
 
od pondělí 26. 4. 2021:
 
  • dále pokračuje prezenční výuka v rotačním režimu pro první stupeň základních škol. Pro informace o rotační výuce na Anglické základní škole, sledujte úvodní webovou stránku AZŠ;
  • se umožňuje praktické vyučování a praktická příprava (ve všech jejich formách podle školského zákona) žáků všech ročníků středních škol bez omezení počtu žáků ve skupině; osobní účast na praktickém vyučování nebo praktické přípravě žáků je podmíněna povinným testováním dle platného mimořádného opatření; toto platí také v případě konání praktické výuky nebo přípravy na pracovištích fyzických nebo právnických osob;
  • ostatní vyučování všech ročníků středních škol (i nižšího stupně víceletých gymnázií) prozatím probíhá nadále distanční formou.
 

Úřední hodiny pro veřejnost jsou v budově na Mendlově náměstí každý pracovní den od 9.00 do 13.00. Vstup do budovy je hlavním vchodem přes vrátnici (křižovatka ulic Úvoz, Pekařská, Mendlovo náměstí).

 

Žádáme veřejnost, aby školu osobně navštěvovala pouze ve zcela nezbytných případech! Jinak prosím upřednostněte telefonický styk. Děkujeme.