Virtuální prohlídka školy

Hudební program Brněnské písničky SVČ Legato

19.11.2018 10:49

Ve středu 7. 11. 2018 jsme se se svými spolužáky z 1. AP Střední pedagogické školy zúčastnili hudebního nahrávání písní Brněnska.

V 8.00 hodin ráno jsme se všichni z naší třídy setkali před školou s dobrou náladou a vydali jsme se na zastávku trolejbusu, který nás dovezl na Mendlovo náměstí. Tam jsme přestoupili na druhý trolejbus  směrem na Kohoutovice. S nadšením a zvědavostí jsme vstupovali do budovy, ve které sídlí SVČ Lužánky a nese název Legato. U vchodu jsme si nemohli nevšimnout spousty pestrých výrobků, které nás obklopovaly ze všech stran. Milá zaměstnankyně nás nasměrovala do sálu, kde nás čekaly pytle na sezení. Poté, co jsme se usadili, došel za námi pán, který na první pohled vypadal mile a měl smysl pro humor. Představil nám pár brněnských písní, které doprovázel hrou na kytaru a my jsme je zpívali. Zjistili jsme, jaké to vůbec je nahrávat ve studiu, a vyzkoušeli jsme si tak, jaký je život zpěváků a zpěvaček.

Všichni jsme se v tento den náramně bavili a společně jsme se zasmáli. Líbilo se nám, že se nikdo nestyděl zpívat a každý přiložil ruku k dílu. Za celý první ročník chceme poděkovat Legatu, který pro nás tento skvělý program připravil.

 

                                                                                                                                                       Studentky 1. AP

Hudební program Brněnské písničky SVČ Legato