Virtuální prohlídka školy

Fotbalový turnaj McDonald´s cup

09.04.2012 05:22

Ve čtvrtek 7.4.2011 se naše škola poprvé účastnila 14. ročníku největšího fotbalového turnaje McDonald´s cup pro žáky základních škol. Hráli jsme v kategorii A 1.-3. ročník. Turnaj byl pořádán na ZŠ Janouškové v Brně. Žáci naší školy hráli v týmovém duchu a předvedli spořádaný a koncentrovaný týmový výkon. K lepšímu umístění nám chybělo jen nasazení více šikovných fotbalistů třetího ročníku, jelikož většina soupeřů měla více hráčů právě ze třetích ročníků.Naši malí prvňáčci se nezalekli a snažili se vyrovnat starším vrstevníkům. Velké poděkování patří také žákyni Karolínce K. ze 2.A, která se s rolí fotbalistky skvěle poprala.

Školu reprezentovali následující žáci:

  • 1.A – Šimon Z., Martin S.
  • 2.A – Lukáš R., Karolínka K., Tobias H., Marek Š.
  • 3.A – Petr S., Jaromír T., Petr M.

Trenér mužstva a celý tým základní školy děkuje dětem a statečné Karolínce za obětavou reprezentaci školy, která se obešla bez zranění.

Fotogalerie: Fotbalový turnaj McDonald´s cup