Virtuální prohlídka školy

Florbalový turnaj pro žáky nižšího stupně gymnázií

08.06.2023 15:04

Minulý týden se na naší škole uskutečnil školní florbalový turnaj pro žáky nižšího stupně gymnázií. Do turnaje se zapojili žáci všech třinácti tříd, které byly rozděleny do tří kategorií (prima + sekunda, tercie + první ročník šestiletého studia a kvarta + druhý ročník šestiletého studia).

Turnaj přinesl nejen soutěživost a napínavé zápasy. Žáci, kteří se zúčastnili jako hráči, předvedli skvělé výkony a ukázali své florbalové dovednosti. Zároveň bychom neměli zapomenout na publikum. Diváci, včetně učitelů, vytvořili fantastickou atmosféru svým nadšením, povzbuzováním a podporou týmů.

Tento turnaj mimo jiné posiloval sportovní dovednosti a soutěživost žáků, ale také podporoval fair play, týmovou spolupráci a zdravou rivalitu. Žáci se učili, jak přijímat vítězství s pokorou a prohru s elegancí. Gratulujeme všem účastníkům za jejich skvělé výkony a děkujeme divákům za jejich nadšenou podporu. Těšíme se na další sportovní události naší školy.

Vítězové jednotlivých kategorií: S AM, T BM, II. AM.

 

Fotogalerie: Florbalový turnaj pro žáky nižšího stupně gymnázií