Virtuální prohlídka školy

Evropa ve škole

24.02.2016 07:53

Žáci naší školy se zúčastnili školního kola výtvarné části celoevropské soutěže Evropa ve škole. Do soutěže přispěly svými výtvory děti ze všech pěti ročníků. Žáci prvních a druhých tříd ztvárnili téma Tak sportuji já, žáci třetích ročníků se věnovali tématu Můj oblíbený sport a žáci čtvrtých i pátých ročníků pracovali na tématu České země za vlády Karla IV. a dnes. Do krajského kola jsme mohli za naši školu vybrat pouze pět prací, i když děti soutěžily ve dvou kategoriích (1. kategorie – 6 až 8 let, 2. kategorie – 9 až 12 let). Odborná komise po dlouhém rozhodování vybrala tyto finalisty:

  • Anna Š. ( I. B)
  • Štěpán P.  ( III. B)
  • Julie K.  (IV. B)
  • Filip O. (V. A)
  • Kateřina M. ( V. B)

Všem oceněným finalistům gratulujeme a přejeme jim a jejich krásným obrázkům hodně štěstí při reprezentaci Anglické základní školy v krajském kole výtvarné části soutěže Evropa ve škole!

Mgr. Magdaléna Hladilová

Fotogalerie: Evropa ve škole