Virtuální prohlídka školy

English Star 2018

10.03.2018 18:38

V úterý 6.3.2018 se šest vybraných žáků z naší školy zúčastnilo soutěže v anglickém jazyce English Star, která proběhla na ZŠ Bakalovo nábřeží. Soutěžilo se ve třech kategoriích (1. třídy, 2. třídy a 3. třídy).

V 1. kategorii byla ústně zkoušena témata barvy, čísla 1- 10, zvířata, rodina a dům, jídlo, věci ve třídě, oblečení, části těla a základní pokyny. (Reprezentovaly nás Eliška K. a Julie P. z I.B)

Ve 2. kategorii byla použita stejná témata a slovesa to be a have got. (Reprezentovali nás Rafael N. a Ines R. ze II.C)

Ve 3. kategorii zůstaly okruhy také stejné. Při ústní části ale musely děti komunikovat s rodilým mluvčím. (Reprezentovali nás Sebastian Z. a Adéla B. z III.A)

V konkurenci osmdesáti soutěžících si naši žáci vedli výborným způsobem a dosáhli i na pomyslné stupně vítězů. Prvňačky Eliška K.Julinkou P. sice tentokrát na nejvyšší příčky nedosáhly, ale získaly nové zkušenosti a zaslouží si velkou pochvalu. Ve druhé kategorii zvítězila Ines R. a Rafael N. obsadil  2. místo. V nejvyšší kategorii získala 2. místo Adélka B. a Sebastian Z. vybojoval neméně skvělé místo třetí. Všem dětem blahopřejeme k jejich úspěchům a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

 

Fotogalerie: English Star 2018