Virtuální prohlídka školy

Dojmy z adaptačních kurzů

25.10.2018 09:48

Nejlepší zpětnou vazbou na akce pořádané školou jsou dojmy a zážitky samotných žáků, kteří se akce zúčastnili. Proto jsme velmi rádi za dojmy dvou žákyň našich prim, které je vyjádřily i písemnou formou, a díky tomu si je i vy můžete přečíst.

 

Žákyně P AN

V září jsem jela se svojí třídou primou AN na adaptační kurz. Hrozně jsem se těšila.

Jeli jsme vlakem a potom autobusem do městečka Rokytnice nad Rokytnou, kde se nachází zábavný kemp.

Když jsme dorazili na místo, udělali jsme si prohlídku celého areálu, seznámili se s různými atrakcemi a šli jsme se ubytovat. Na pokoji nás bylo pět děvčat a myslím, že jsme si dobře rozuměly. Když jsme se najedli, čekal nás první program. Všechny programy byly vždy zábavné. Rozdělili jsme se na různé týmy a soutěžili jsme. Šli jsme také do Bonga, na lanové centrum, plavali jsme v bazénu a skákali na bublině. Byla jsem tak zabraná do zábavy, že jsem si odřela ruku, koleno a bradu, ale náladu mi to stejně nezkazilo.

Adaptační kurz se mi moc líbil, užila jsem si spoustu zábavy a lépe jsem poznala své spolužáky.

 

Žákyně  P AM

Letos jsme jeli jako prima AM na adaptační kurz. Byli jsme se tam podívat asi v půlce září. 

Nevím, jak moji spolužáci, ale já jsem čekala pár nudných chaloupek uprostřed lesa. Mýlila jsem se. Když jsme tam přijeli, byla jsem překvapená. Hned se o nás postarala naše instruktorka Mája. Ukázala nám koně, chatky a skvělé prolézačky. Lezli jsme po provazech, hráli společenské hry, a dokonce jsme měli i diskotéku. 

Myslím, že se nám tenhle výlet vydařil a doufám, že budeme mít víc podobných zážitků.