Virtuální prohlídka školy

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ STUDENTEK SPGŠ

22.03.2018 10:13

Ve čtvrtek 8. 3. 2018 si žákyně tříd 2. AP, 3. AP a 3. BP připravily divadelní představení, tentokrát pro rodiče a učitele, kteří se přišli podívat a možná i trošku uklidnit po třídních schůzkách.

Třída 2. AP zahrála pohádku Lotrando a Zubejda. Představení měly žákyně pilně nacvičené, šmrnc tomu dodaly hlavně písničky a zpěv.

Naše třída 3. AP si pohádku Alenka v říši divů trošku zmodernizovala, jak už to máme ve zvyku… Alenka byla z moderního světa „šalin“, Iphonů a roztrhaných kalhot a najednou se ocitla v pohádkové říši divů, kde měla za úkol všechny zachránit. Další pohádkou byla Mach a Šebestová na tripu, kde se Mach a Šebestová setkávali s postavami z nejrůznějších pohádek. S opravou sluchátka se jim snažili pomoci Pat a Mat, Krteček, Bob a Bobek, i Jeníček s Mařenkou.

Třída 3. BP si nacvičila pohádku Scooby Doo. Žákyně si daly velkou práci s kostýmy, které dodávaly představení tu správnou atmosféru. Jako další zahrály pohádku Na vlásku, která byla doprovázena spoustou písniček a vtipů.

Všechny pohádky měly samozřejmě šťastný konec a z publika se ozýval hlasitý smích, což byla snad známka toho, že se nám představení povedlo.

Barbora Jelínková
 žákyně třídy 3. AP

 

Fotogalerie: DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ STUDENTEK SPGŠ