Virtuální prohlídka školy

Divadelní představení pro MŠ

07.12.2017 08:42

Naše třída - 2. BP si připravila divadelní představení „Lotrando a Zubejda“, které jsme odehrály dne 6. 12. 2017 v MŠ Oblá 51. V mateřské školce v tu dobu právě probíhala praxe naší školy.

Již při příchodu dětí bylo v jejich očích vidět nadšení, které neopadlo během celého přestavení a napjatě ho tak sledovaly až do konce. Některé děti se smály, ale našly se i takové, které uronily pár slziček, když viděly Šarlatány.

Po ukončení divadelního představení jsme měly ještě naučený krátký tanec na velmi známou písničku Waka waka od zpěvačky Shakiry. Tanec netrval celou písničku, proto jsme po dotančení oslovily děti, ať si jdou zatančit s námi.

Dětem i paním učitelkám se naše vystoupení moc líbilo.

Nela Barvířová, žákyně 2. BP

 

Fotogalerie: Divadelní představení pro MŠ