Virtuální prohlídka školy

Čokoládový festival Brno, 19. 11. 2016

29.11.2016 14:28

Čokoládový festival Brno 18. 11- - 20. 11. 2016 byl kouzelným zážitkem. Uprostřed tolika sladkých dobrot se cítíte téměř jako ve filmové pohádce Karlík a továrna na čokoládu.

 Naše základní umělecká škola byla přizvána k umělecké spolupráci, aby svým vystoupením přispěla k oživení společenské atmosféry a vyšperkovala náladu čokoládového festivalu. Vystoupení se konalo v sobotním odpoledni 19. 11. 2016 a prolínalo se s přestávkami na předvádění cukrářských a dalších receptur. Reprezentaci naší školy i celého školského komplexu před brněnskou veřejností tak krášlila líbezná vůně a chuť čokolády s velmi příznivou odezvou posluchačů.

Zpěvačky Viktorie Lengálová, Eliška Procházková, Nikol Hanousková, společně se svou paní učitelkou Monikou Vávrovou Filovou, která je doprovázela na keyboard, zpívaly populární písně (Ve dvou, Píseň z Titanicu, Rolling in the deep, An Angel, Hello).  

Filip Horák  hrál na saxofon populární skladby (Den je krásný, Dlouhá bílá noc, Mít rád bližního svého) a na keyboard jej doprovázel jeho p. učitel Vít Procházka.

Populární skladby (The Beatles, Stevie Wondera, Tony Renise, Jimi Hendrixe, Carlose Santany, Erica Claptona a dalších) hrál komorní jazzový soubor Dalibora B. Hanuska v sestavě Maxmilián Falatek  (el. kytara), Tomáš Čalkovský (akordeon a průvodní slovo) a Dalibor B. Hanusek (kytara).

Děkujeme váženému panu Horákovi, za fotodokumentaci vystoupení našich žáků v čokoládovém odpoledni.

Fotogalerie: Čokoládový festival Brno, 19. 11. 2016