Virtuální prohlídka školy

Chorvatsko červen 2011

29.06.2011 10:00

Ve dnech 17. - 26. června 2011 se skupina studentů Gymnázia J. G. Mendela a I. Německého zemského gymnasia zúčastnila rekreačního pobytu v Chorvatsku – konkrétně v rybářské vesničce Bratuš. Vedoucím zájezdu byla paní profesorka Kelblová spolu s panem profesorem Kelblem. Vymysleli spolu s terciány velmi zajímavý program. Tento program byl velice úspěšný pro svou originalitu a zábavnost. Obsahoval jak aktivity sportovní, tak i vědomostní. Ne, že bychom si ale celou dobu hráli. Pobyt nám samozřejmě zpříjemnil odpočinek u moře, krásné počasí a výlety – například večerní Makarská nebo rafting po řece Cetině, který sklidil u studentů největší úspěch. Jídla jsme také měli dostatek – bylo zajištěno formou plné penze a bylo vynikající. Také jsme zajeli lodí na Brač, kde nám ugrilovali vynikající makrelu.

Lze říci, že jsme si krásně zpříjemnili konec školního roku a dobře si odpočinuli po těžkém školním roku … a o zábavu opravdu nebyla nouze. Moc jsme si zájezd všichni užili.

Zájezd do Chorvatska se koná každý rok, takže pokud byste chtěli jet příště s námi, určitě budete mít možnost. Většina těch, kteří s námi jednou jeli, se ráda vrací.

Podívejte se do naší fotogalerie, kde najdete mnoho zajímavých věcí! Také se koukněte na naše prezentace, které jsme zpracovali a video. Uvidíte scénku, kde jsme museli ukázat, co jsme se naučili z chorvatštiny.

Kristýna Povolná (Tercie A M) a Muki Lukšija (Prima A N)

Fotogalerie: Chorvatsko červen 2011

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>