Virtuální prohlídka školy

Chorvatsko 2010

25.09.2010 09:29

Ve dnech 10. – 19. září tohoto roku se skupina studentů Gymnázia J. G. Mendela a I. Německého zemského gymnasia zúčastnila rekreačního pobytu v Chorvatsku – konkrétně ve městě Bratuš. Vedoucím zájezdu byla (jako každý rok) paní profesorka Dvořáčková, která spolu s některými studenty Septimy AM (Eva Konečná, Marek Zukal, Marek Malý a Jan Vrbka) vytvořila pro studenty velmi zajímavý program. Tento program sklidil úspěch pro svou originalitu a zábavnost. Obsahoval jak aktivity sportovní, vědomostní, tak didaktické – biologické a zeměpisné projekty. To bylo pro studenty určitě přínosem i zábavou… Dalšími členy pedagogického dozoru byli také páni profesoři Kelbl a Kuchařík, kteří vynikli především v organizaci zmiňovaných sportovních aktivit.

Ne, že bychom si ale celou dobu hráli… Pobyt nám samozřejmě zpříjemnil odpočinek u moře, krásné počasí a výlety – například do N. P. Krka. Jídla jsme také měli dostatek – bylo zajištěno formou plné penze a bylo vynikající. Lze říci, že jsme si krásně zpříjemnili začátek školního roku… a o zábavu opravdu nebyla nouze.

Zájezd do Chorvatska se koná každý rok (obvykle na konci školního roku), takže pokud byste chtěli jet příště s námi, určitě budete mít možnost. Většina těch, kteří s námi jednou jeli, se ráda vrací…

Podívejte se také do naší fotogalerie, kde najdete mnoho zajímavých věcí!

Za profesorský dozor a tým studentů: Marek Zukal, Septima AM

Fotogalerie: Chorvatsko 2010