Virtuální prohlídka školy

Adaptační kurz třídy 1. AP

30.10.2022 17:58

Naše třída (jsme samé holky) se velmi těšila na dny adaptačního kurzu, který se konal od 14. do 16. září 2022 v krásném prostředí resortu Březová v Rokytnici nad Rokytkou. Místo v příjemné a hezké přírodní lokalitě nám hned od počátku dávalo šanci, že se nám tady bude líbit a my prožijeme společné chvíle vzájemného poznávání. Hned od prvního dne následovaly aktivity plné napětí a týmové spolupráce. Vyzkoušely jsme si nejen hry na rozvoj osobnosti, sociálního cítění, ale i bojové a kolektivní hry. Musíme také uznat, že podávané jídlo mělo náležitý „šmak“ a velmi nám chutnalo. Ve večerních hodinách jsme využily programu taneční zábavy a také jsme nacvičovaly svůj závěrečný tanec (viz ukázka). Naše paní třídní učitelka si společně s námi užívala všechny hry vedené instruktory, což nám pomohlo se lépe vzájemně poznat a získat o druhých hodně zajímavých informací. Večerní program patřil jenom naší třídě a hodinám zpěvu s hrou na kytaru, osobnostním i třídním aktivitám. 

Pochopily jsme, že náš kolektiv je výjimečný a že společně strávený čas měl obrovský význam pro další roky studia na naší škole. Moc jsme si kurz užily a již se těšíme na další kurz tentokrát na horách. Slíbily jsme si, že pojedeme zase všechny, ať si to pořádně užijeme.

třída 1.AP

 

Fotogalerie: Adaptační kurz třídy 1. AP