Virtuální prohlídka školy

Školský komplex na Mendlově náměstí v Brně

 
    
 

Naši partneři
Nabízíme produkty pro konstrukční kanceláře, výrobní podniky, architekty, projektanty všech profesí (elektro, strojní, stavební, vzduchotechnika atd.) i stavební firmy. Svými produkty pokrýváme celý životní cyklus výrobku, tj. od návrhu v CAD programu a jeho výpočtu pomocí metody konečných prvků, přes jeho prezentaci pomocí renderovacího softwaru, až po přípravu obráběcího NC programu CAM softwarem
Naše škola je zapojena do projektu „ISIC školám“ a využívá tak mezinárodní studentské průkazy ISIC.
Partnerem našeho Školského komplexu je společnost Webnode AG, která ná poskytuje internetový nástroj pro snadnou tvorbu webových stránek a internetových obchodů WEBNODE. 
Happysnack = dodávky výrobků zdravé výživy do škol prostřednictvím chladících výdejních automatů.
 
Jsme partnerskou školou nakladatelství FRAUS. Ve všech třídách a ročnících používáme interaktivní učebnice, tzv. iUČEBNICE® (tzn. klasické učebnice + jejich multimediální podoba). 
Jsme partnerskou školou jazykové školy Cambridge PARK, která organizuje pro naše žáky Cambridgeské zkoušky.
Internetové stránky naší studentky Moniky Bagárové.

Nabízíme vysokorychlostní internet pomocí optických kabelů a služby ve vlastním data centru. Jsme i hlasový operátor a výrobce VoIP ústředen IPBX, přinášíme kompletní řešení, volání, spolehlivost, bezpečnost, …

Společnost BE FASTER.CZ nám zajišťuje veškeré internetové a VOIP služby.

Nadstandardní služby v oboru stomatologie. 

Zhotovení keramických korunek v jedné návštěvě metodou CEREC, dentální implantologie, zákroky korektivní dermatologie ( Botox a kyselina hyaluronová ). 

Na naší klinice Vám nabídneme komplexní stomatologickou péči. Od preventivních výkonů a dentální hygieny, přes estetické zákroky, až po stomatochirurgii a implantologii.

Pro neošetřitelné a velmi bázlivé pacienty je možné ošetření v analgosedaci nebo celkové anestezii. Používáme nejnovější CAD/CAM technologie, CEREC, 3D RTG, operační mikroskop, laser.

Jsme jednou z partnerských škol ABB Robotika. Využíváme jejich softwarový produkt    RobotStudio, který umožňuje programování na PC bez nutnosti zasahovat do reálného pracoviště.