Vítejte na našich webových stránkách.



Gymnázium Johanna Gregora Mendela

      
 

Školní kluby a konzultace budova Mendlovo náměstí

Rozvrh hodin školních klubů 2017/18

Pondělí
06.55 - 07.55 Šťovíček M. IVT PC1
14.10 - 14.55 Vrzal M. Konverzace AJ - nižší stupeň 2. AM
15.00 - 16.00 Kolesová I. AJ, FY T AN
15.00 - 16.00 Lančíková P. MA, AJ, IVT PC1
15.00 - 16.00 Krpcová D. CJL, LA SP AM / V. AM
15.00 - 16.00 Pleva M. NJ, CJL, DE OU ZE1
15.00 - 15.45 Vrzal M. Konverzace AJ - vyšší stupeň 2. AM
Úterý
06.55 - 07.55 Kořínková H. RJ, NJ SP AM / V. AM
06.55 - 07.55 Mudrák L. FY, CH LA FY
06.55 - 07.55 Vávrová B. MA, BI 1. AN / Q AN
14.10 - 15.10 Kováčová I. CJL, OV  P BN
Středa
15.00 - 16.00 Kozlová K. ZSV, OV S AN
15.00 - 16.00 Malásková M. FY, CH OU CH
15.00 - 16.00 Zichová K. MA, BI KV AN
Čtvrtek
06.55 - 07.55 Burešová I. MA  KV AN
06.55 - 07.55 Florianová M. BI PC1
06.55 - 07.55 Robotka J. MA, FY, IVT OU FY
15.00 - 16.00 Hajnová L. SJ, FJ U Q. BM
15.00 - 16.00 Klobušická V. NJ PC4
15.00 - 16.00 Potěšilová H. MA, CH U Q AM
15.00 - 16.00 Sikora P. MA, FY LA FY
15.00 - 16.00 Vodičková K. ZE, DE OU ZE2
Pátek
06.55 - 07.55 Doležalová E. NJ SP AM / V. AM
06.55 - 07.55 Hakl J. CH, BI LA FY
06.55 - 07.55 Kačalová J. AJ PC2

 

Konzultace ve školním roce 2017/2018

Pondělí
od 7.10 Svobodova S. NJ  P AM
od 14.10 Pezlarová M. MA  Q AM
od 14.10 Tribula R. ZSV  Q. BM
od 14.10 Vorálková L. CJL, LA  KV AN
od 15.00 Dvořáčková M. IVT, TV PC3
od 15.00 Grešáková M. NJ  S BN
od 15.00 Krämerová K. AJ PC2
od 15.00 Tobiášová T. CH OU CH
Úterý
od 7.10 Boleslav P. ZSV, DU 3. AM
od 7.10 Vávrová B. MA, BI 1. AN + Q AN
od 15.00 Korešová L. AJ PC4
od 15.00 Škoda J. AJ P AM
Středa
od 7.10 Klobušický F. OV, NJ  PC3
od 7.10 Solarová E. NJ, CJL  SP AM / V. AM
od 7.10 Rudolecký R. TV POS
od 14.10 Dvořáková J. AJ 3. AM
od 14.10 Pezlarová M. MA  SP AM / V. AM
od 15.00 Horák J. ZE, OV  OU ZE2
od 15.00 Janeček P. CJL, ZSV  T AN
od 15.00 Kelbl J. TV,BI TEV2
od 15.00 Kelblová J. ZE  PC3
od 15.00 Kökeny M. AJ, ZE  PC2
od 15.00 Nováková P. AJ  3. AM
od 15.00 Oslzlá J. HV, EV  1. AN / Q AN
od 15.00 Pacalová B. TV POS
od 15.00 Takáč M. TV  TEL1
od 15.00 Vorálková M. DE, CJL  SP AN 
Čtvrtek
od 7.10 Geržová M. NJ, CJL S AN
od 14.10 Tillová Z. CJL, DE PC1
od 15.00 Komárková J. SJ PC2
od 15.00 Němcová P. MA KV AN
od 15.00 Pelech O. AJ S AM
Pátek
od 7.10 Gryc P. NJ S BN
od 14.10 Jamborová L. NJ, DE S BN
od 15.00 Formánková L. NJ, ZE OU ZE2
od 15.00 Kosek R. MA, BI, IVT PC1
od 15.00 Zimek T. AJ, OV PC2