Archiv článků

Dnes nás čekal opět den plný zábavy. Odpoledne i dopoledne jsme strávili na louce v blízkosti hotelu. Vyzkoušeli jsme lukostřelbu, lana a oblíbené paddleboardy. Nejvíce se nám líbilo po celém dni osvěžení v Medlovském rybníku.   
Dnes jsme si za velmi pěkného počasí vyzkoušeli nové aktivity a hry.  Během dopoledne a odpoledne si všechny čtyři skupiny postupně vyzkoušely různé outdoorové aktivity – lanovku, horolezeckou stěnu, paddleboardy a veselé závody F1. Závěr dne patřil koupání v rybníku.  
Dnes jsme se vypravili na školu v přírodě s II. a IV. ročníkem. Po obědě jsme se ubytovali a strávili celé odpoledne v krásné přírodě. Počasí nám přálo, někteří se věnovali sportovním aktivitám, jiní jen odpočívali.  
Předposlední den našeho dobrodružného týdne na nás čekaly další nové zajímavé aktivity – hledání pirátského pokladu pomocí řešení šifer a šplhání na umělou horolezeckou stěnu. Den jsme završili posezením s kytarou u táboráku při západu slunce nad Medlovským rybníkem a stezkou odvahy. A zítra...

Primy v Chorvatsku 2019

13.06.2019 17:06
I tento rok se primy obou gymnázií zúčastnili pobytu v Chorvatsku. Fotografie níže přináší skutečně netradiční zprávu z této akce, kterou zpracovali žáci Primy AM. Za jejich originální přístup jim děkujeme.
Třetí prosluněný den jsme s dětmi strávili dalšími pestrými aktivitami: pohybové hry na rozvoj týmové spolupráce, střelba z luku, environmentální projekt, konstrukce vlastního jeřábu a tvořivé fyzikální bádání s vajíčkem, které se po pádu z tří metrů nesmělo rozbít. Den jsme...
Dne 2. června 2019 se uskutečnilo závěrečné setkání souborů literárně – dramatického oboru v CVČ Labyrint. Atmosféra byla hutná, a to nejen kvůli teplému počasí, ale zejména díky nadupanému programu. Všechny soubory se do toho opřely a hrály jak o život.     Velkolepá podívaná začala...
V májovém podvečeru zazněly v našem komorním koncertním sále na Ježkové 9 v Brně na Lesné nejprve dětské hlasy dětí zpívajících ve sborečku Křečci (pedagog. vedení pí. učitelka Kamila Zenklová): Heda Černá, Simona Neumannová, Viola Nováková, Sára Korytarová, Tomáš Preisler, Pavlína...
Dnešní nádherný den jsme strávili letními aktivitami. Děti si vyzkoušely paddleboarding na rybníku, bodyzorbing, slackline – nízké lanové překážky – a různé pohybové hry, které rozvíjely nejen jejich pohybovou zdatnost, ale i paměť a týmového ducha.  
První den naší školy v přírodě jsme strávili průzkumem okolí. Po zabydlení a chutném obědě jsme se vydali na poznávací výšlap okolo rybníků Medlov a Sykovec. Procházku jsme zakončili na místní písečné pláži stavěním hradů a domečků pro skřítky.  
Záznamy: 11 - 20 ze 1577
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>