Vítejte na našich webových stránkách.



 
I. NZG SPgŠ G JGM
 

I. Německé zemské gymnasium

    
   

Školní kluby a konzultace budova Mendlovo náměstí

Rozvrh hodin školních klubů 2017/18

Pondělí
06:55 - 07:55 Šťovíček M. IVT PC1
15:00 - 16:00 Kolesová I. AJ, FY T AN
15:00 - 16:00 Lančíková P. MA, AJ, IVT PC1
15:00 - 16:00 Pleva M. NJ, CJL, DE OU ZE1
15:00 - 16:00 Zichová K.   KV AN
Úterý
06:55 - 07:55 Kořínková H. RJ, NJ SP AM / V. AM
06:55 - 07:55 Mudrák L. FY, CH LA FY
06:55 - 07:55 Vávrová B. MA, BI 1. AN / Q AN
14:10 - 15:10 Kováčová I. CJL, OV  P BN
Středa
15:00 - 16:00 Kozlová K. ZSV, OV S AN
15:00 - 16:00 Malásková M. FY, CH OU CH
Čtvrtek
06:55 - 07:55 Burešová I. MA  KV AN
06:55 - 07:55 Florianová M. BI PC1
06:55 - 07:55 Robotka J. MA, FY, IVT OU FY
15:00 - 16:00 Hajnová L. SJ, FJ U Q. BM
15:00 - 16:00 Klobušická V. NJ PC4
15:00 - 16:00 Krpcová D. CJL, LA T AN
15:00 - 16:00 Potěšilová H. MA, CH U Q AM
15:00 - 16:00 Sikora P. MA, FY LA FY
Pátek
06:55 - 07:55 Doležalová E. NJ SP AM / V. AM
06:55 - 07:55 Hakl J. CH, BI LA FY
06:55 - 07:55 Kačalová J. AJ PC2
06:55 - 07:55 Vodičková K. ZE, DE OU ZE1

 

Konzultace ve školním roce 2017/2018

Pondělí
od 7.10 Svobodova S. NJ  P AM
od 14.10 Pezlarová M. MA  Q AM
od 14.10 Tribula R. ZSV  Q. BM
od 14.10 Vorálková L. CJL, LA  KV AN
od 15.00 Dvořáčková M. IVT, TV PC3
od 15.00 Grešáková M. NJ  S BN
od 15.00 Krämerová K. AJ PC2
od 15.00 Tobiášová T. CH OU CH
Úterý
od 7.10 Boleslav P. ZSV, DU 3. AM
od 7.10 Vávrová B. MA, BI 1. AN + Q AN
Středa
od 7.10 Klobušický F. OV, NJ  PC3
od 7.10 Solarová E. NJ, CJL  SP AM / V. AM
od 7.10 Rudolecký R. TV POS
od 14.10 Pezlarová M. MA  SP AM / V. AM
od 15.00 Horák J. ZE, OV  OU ZE2
od 15.00 Janeček P. CJL, ZSV  T AN
od 15.00 Kelbl J. TV,BI TEV2
od 15.00 Kelblová J. ZE  PC3
od 15.00 Kökeny M. AJ, ZE  PC2
od 15.00 Korešová L. AJ  PC4
od 15.00 Nováková P. AJ  3. AM
od 15.00 Oslzlá J. HV, EV  1. AN / Q AN
od 15.00 Pacalová B. TV POS
od 15.00 Pelech O. AJ  S AM
od 15.00 Škoda J. AJ  P AM
od 15.00 Takáč M. TV  TEL1
od 15.00 Vorálková M. DE, CJL  SP AN 
Čtvrtek
od 7.10 Dvořáková J. AJ PC4
od 7.10 Geržová M. NJ, CJL S AN
od 14.10 Tillová Z. CJL, DE PC1
od 15.00 Komárková J. SJ PC2
od 15.00 Němcová P. MA KV AN
Pátek
od 7.10 Gryc P. NJ S BN
od 14.10 Jamborová L. NJ, DE S BN
od 15.00 Formánková L. NJ, ZE OU ZE2
od 15.00 Kosek R. MA, BI, IVT PC1
od 15.00 Zimek T. AJ, OV PC2